aboutus

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd

Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd Zhangjiagang City Saibo Science & Technology Co.,Ltd
1 2 3 4
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: SAIBO
فروش سالانه: 4500000-5000000
سال تاسیس: 2003
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
دربارهی ما
-01-
معرفی

Zhangjiagang Saibo علوم و فناوری شرکت با مسئولیت محدود. تولید کننده حرفه ای متخصص در توسعه و صادرات رول تشکیل ماشین آلات مانند سقف فلزی و دستگاه های پانل دیواری، ماشین آلات پین C و Z شکل خشک و خمیر قالب گیری ماشین آلات گلدوزی، ماشین آلات عرشه فلزی، ماشین آلات نجاری و مخروطی، تشکیل ریل گارد ماشین آلات، ماشین آلات لوله Downspout و غیره. شرکت ما، که در شهر ژانگجیانگ قرار دارد، نزدیک به Zhangjiagang منطقه توسعه اقتصادی و شهر شانگهای با موقعیت جغرافیایی برتر و حمل و نقل مناسب است.

از دهه 90 میلادی، در 20 طبقه، بازار ساخت و ساز در صنعت فولاد رشد کرد، اما با توسعه صنعت ساخت و ساز فولاد، دوره کوتاه تر ساخت و ظاهر ظریف، و قیمت مناسب نیز در بازار صنعت ساختمان اشغال شد.

Zhangjiagang Saibo علم و صنعت شرکت با مسئولیت محدود در صنعت ساخت و ساز فولاد در سال های زیادی است و اختصاص داده شده برای توسعه برخی از ماشین آلات فولاد با تکنولوژی حرفه ای و قیمت مناسب، ما بهترین ماشین آلات برای costomers جدید و قدیمی ما ارائه. به ویژه ما یک صادر کننده برجسته در زمینه ساخت ساختار فولاد هستند و می توانند خدمات حرفه ای، با کیفیت بالا، از طریق طراحی و نصب ارائه دهند. هدف ما "آینده با دلتنگی، ایمان منجر به جهان"

خوش آمدید برای بازدید از کارخانه ما و ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما برای منافع متقابل است.

-02-
تاریخ

Zhangjiagang شهر Saibo علم و فناوری شرکت با مسئولیت محدود در سال 2003 تاسیس شده است، که در ابتدا تخصصی رول تشکیل پانل روکش پانل است. پس از چندین کار، تیم اصلی، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان، تبدیل به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماشین آلات رول و خط لوله جوش، از قبیل ساندویچ فلزی و دستگاه پانل دیواری، ماشین Crinolin CZ، دستگاه قالب گیری گرمانگیر Drywall، عرشه فلزی ماشین آلات، دستگاه های منحنی K-span و columiation، و ماشین آلات راه آهن Guard، ماشین شکل گیری Downspout، خط برش و برش به طول، خط لوله جوش و غیره.

در ابتدا، ما فقط یک کارگاه تولید، در حال حاضر برای نوآوری و توسعه بیشتر، شرکت ما 100 کارمند، از جمله 10 انگیزه، 8 طراح و 30 تکنسین . و شامل 2 کارگاه های مجمع، کارگاه فرش و جوش، کارگاه پردازش و قالب، کارگاه ذخیره سازی و نقاشی.

پس از سالها سخت کار و توسعه، ما تبدیل به رهبر در زمینه ساخت و ساز ساختار فولاد، به خصوص صادرات، 90 درصد از محصولات برای صادرات، محصولات ما به اکثر کشورهای جهان صادر شده است که از جمله ایالات متحده آمریکا، انگلستان، استرالیا، سنگاپور، هند، مالزی، امارات متحده عربی، فیلیپین و غیره

-03-
سرویس

Zhangjiagang شهر Saibo علم و فناوری شرکت با مسئولیت محدود است که در طراحی، تولید، نصب و تنظیم انواع سرد رول تشکیل دستگاه، برش و برش به خط طول، ماشین آلات جوشکاری با فرکانس بالا، و به بهترین خدمات مشتری.

خدمات مزیت ما:

1. ما می توانیم پایه ماشین بر اساس درخواست مشتری تولید کنیم. مشتریان هر گونه الزامات خاص، تحت شرایط عملی، ما قول می دهیم.

2. ما تیم فنی حرفه ای، از طراحی تا تنظیم. اگر مشتری مشکلات فنی داشته باشد می توانیم مشاوره حرفه ای ارائه دهیم.

3. ما کار گروهی عالی انجام می دهیم. در طول مذاکرات، فروش ما بهترین تلاش خود را برای ارائه کمک برای هر مشتری را امتحان کنید. آنها به ایمیل مشتری بازخورد و یا تماس در عرض 24 ساعت وعده.

4. ما کارخانه، تولید کننده، بر اساس کیفیت از تجهیزات اطمینان، ما می توانیم خدمات راحت تر و سریع ارائه.

خدمات حمل و نقل:

شرکت ما دارای کارمند بسته بندی حرفه ای است، مطمئن شوید که دستگاه ایمن است و هیچ آسیبی در هنگام وارد کردن دستگاه به شرکت مشتری وجود ندارد. China shpping، گروه DHL Cosco، FedEx شرکای خوب ما هستند که می تواند تحویل سریع و ایمن به دست مشتری را تضمین کند.

خدمات پس از فروش:

پس از دریافت دستگاه و مشکلات فنی، ابتدا، فروش ما راه حل های حرفه ای را ارائه می دهد. اگر مشکل حل نشد، مهندسین ما می توانند ظرف 2 هفته پس از دریافت ویزا آماده شوند.

-04-
تیم ما

Zhangjiagang شهر Saibo علوم و فناوری شرکت، Ltd.can ارائه اندازه های مختلف پروفیل که بر اساس درخواست مشتری است. ما به طراحی و توسعه پیشرفت های جدید برای ساخت ماشین بهتر ادامه می دهیم، هدف ما این است که خط تولید ماشین آلات خط تولید را بسیار با کارایی بالا تولید کنیم.

پشتیبانی در فروش:

شش نفر تیم فروش عالی ما را تشکیل دادند. حرفه ای، بیمار، به موقع و اشتیاق هدف فروش ما است. خوش آمدید از سراسر جهان. ما می خواهیم بهترین نقل قول را مطابق با نیاز مشتری ارسال کنیم.

نصب، اشکال زدایی و آموزش:

پس از سفارش مشتری خط رول ماشین ما، ما تکنسین حرفه ای برای نصب و تنظیم دستگاه ترتیب. در مورد آموزش، ما به مشتری آموزش خواهیم داد که نحوه کار با دستگاه را به نحوی مناسب بدانیم. زمانی که مشتری در طول عملیات مشکلی داشت، ما می خواهیم به آن کمک کنیم.

خدمات فنی:

تیم فنی ما بسیار با تجربه در ساخت ماشین رول تشکیل شده است. از طراحی، پردازش برای نصب، تنظیم، ما می توانیم یک رول تشکیل خط کامل تولید کند.

کنترل کیفیت:

با سیاست بازرسی جامع ما، کنترل کیفیت ما بررسی بازرسی آئ های قطعات ماشین قبل از نصب، نمونه های نمونه، قطعات الکتریکی و غیره است. تیم QA با تجربه ما قادر به کنترل کیفیت در طول تولید و یا قبل از حمل و نقل است تا تضمین کند که مشتری ما فقط کیفیت را دریافت می کند، اما مشکل را ندارد.

اطلاعات تماس