پیام فرستادن
aboutus
خط تولید

شرکت ما، که در شهر Zhangjiagang قرار دارد، نزدیک به Zhangjiagang منطقه توسعه اقتصادی است. ما در سالهای متمادی صنعت ساخت فولاد مشغول به کار هستیم، ما یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای داریم، ما بر تولید و نصب دقیق اصرار داریم، این می تواند به کنترل کیفیت از ابتدا تا انتها کمک کند.

همه غلطک ها، شفت ها و سایر قطعات ابتدا توسط خودمان پردازش می شوند که می تواند در ابتدا به کنترل کیفیت خوب کمک کند. کارخانه ما به تولید رول تشکیل دستگاه و جوش خط لوله، مانند سقف و دیوار پنل ماشین آلات، ماشین آلات C & Z purlin، ماشین آلات Stud-track، ماشین آلات K-span و Guard راه آهن تشکیل ماشین آلات، ماشین آلات فلزی عرشه، ماشین آلات Downspout تشکیل، خط به خط طول، خط جوش لوله ماشین و غیره. در حال حاضر کارخانه حدود 50 دستگاه دارد.

طراحی فرایند رول با استفاده از نرم افزار سفارشی، طراحی کامپیوتری برای اطمینان از دقت شکل قطعه کار. هر قطعه کار چندین بار توسط کارگران ما به طور جدی، سخت پوشیده شده، خرد شده، درمان گرما، کروم سخت پوشیده شده است.

در کارگاه مونتاژ کارگران چندین هفته برای نصب و آزمایش دستگاه رول تشکیل می دهند.

OEM / ODM

ما تولید حرفه ای در رول ماشین تشکیل 15 سال است. در طول این سال ها، ما خطوط تولید خودمان را تولید می کنیم و بهترین کیفیت و خدمات را برای هر مشتری فراهم می کنیم.

هر ساله ما به نمایشگاه کانتون می روید و برای شرکت در نمایشگاه ها به خارج می رویم. 90٪ از محصولات ما در خارج از کشور فروخته می شود، مشتریان ما تقریبا با خطوط تولید ما راضی هستند.

شرکت سایبو رهبر صنعت فولاد است. شرکت سایبو با بیش از 15 سال سابقه و فعالیت، تبدیل به یکی از بزرگترین سازندگان دستگاه رول تشکیل شده در جهان می شود.

تحقیق و توسعه

ما یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای داریم، ما بر تولید و نصب دقیق اصرار داریم، این می تواند به کنترل کیفیت از ابتدا تا انتها کمک کند.

پشتیبانی در فروش:

شش نفر تیم فروش عالی ما را تشکیل دادند. حرفه ای، بیمار، به موقع و اشتیاق هدف فروش ما است.

خدمات فنی:

تیم فنی ما بسیار با تجربه در ساخت ماشین رول تشکیل شده است. از طراحی، پردازش برای نصب، تنظیم، ما می توانیم یک رول تشکیل خط کامل تولید کند.

کنترل کیفیت:

تیم QA با تجربه ما قادر به کنترل کیفیت در طول تولید و یا قبل از حمل و نقل است تا تضمین کند که مشتری ما فقط کیفیت را دریافت می کند، اما مشکل را ندارد.

مزایای دستگاه رول ما:

1. جنبه های طراحی : طراحی فرایند رول با استفاده از نرم افزار سفارشی، طراحی کامپیوتری برای اطمینان از دقت شکل شات.

2. جنبه های پردازش: هر قطعه کار چندین بار توسط کارگران ما به طور جدی، سخت پوشیده شده، خرد شده، پردازش گرما، کروم سخت پوشیده شده است.

3. جنبه های Elertrical: دستگاه می تواند به طور خودکار توسط PLC کنترل شود.

اطلاعات تماس